wortal Ewy Lality J. Kałuskiej    
« strona główna ezo
Kalendarium warsztatów   Ezo ogłoszenia Mnisi i ja
bioterapia, radiestezja, reiki
ustawienia rodzinne wg. B. Hellingera
książki polecane
Ezo ogłoszenia - darmowa gazetka reklamowa MAMAeBABY - Przede wszystkim dla Kobiet
Tradycyjna Medycyna Chińska Uśmiech słońca Merhlin Medytacja dla Polski
codziennie o godz. 2200

aktualności
archiwum
ciekawe linki
CUDowne randki
czat
czat-archiwum
e-kartki
forum
komentarze
książki online
księga gości
spis artykułów
sylwetki
użytkownicy
wyszukiwarka

sklepy i restauracje
  wegetariańskieranking
Jeśli chcesz być powiadamiany o nowościach na tej stronie, wpisz swój adres e-mail:
Aktualizacja: 2016-08-10
© 2002 - 2017 CUDownyportal.pl

wykonanie witryny:

9gods.com

administracja:
enedue.com
  poleć znajomemu · komentarze [29]
grupa: Różności · wersja do druku
2010-05-19 Mazurkiewicz Marek
Seksulna rozkosz istnienia (wersja dla kobiet)

Seksualna Rozkosz Istnienia
(wersja dla kobiet)

Zamierzam Cię dzisiaj uwieść i zapłodnić. Tak, dobrze przeczytałaś. Skoro to czytasz to moje uwodzenie już się nieubłaganie zaczęło. Zapłodnię dzisiaj twój umysł seksualną rozkoszą istnienia. Pewnie myślisz że przecież już to w sobie masz. Zgadza się. Zapładnianie na tym polega że coś w Tobie spotyka się z czymś ze Mnie i powstaje coś nowego. Nasze materiały memetyczne właśnie się mieszają. W tej chwili moje słowa są w Tobie. Całkiem przyjemnie. Uwielbiam zapładniać. Będę zatem gmerał głęboko w Tobie moimi słowami.
Życie to rozkosz. Poczuj to Teraz. Nie zostawiaj tego na później. Więc jeszcze raz - Życie to rozkosz.

Twój mózg produkuje rozkosz istnienia. Tak to jest skonstruowane. Rozejrzyj się wokół siebie. Zobacz że wszystko jest piękne. Czy czujesz rozkosz w każdym zakamarku swojego umysłu? Czy czujesz rozkosz w każdej drobinie ciała? Wiem że czasem czujesz coś innego, że czasem masz wrażenie jakby świat cię nie chciał. Masz prawo wtedy czuć smutek. Lecz właśnie teraz ten smutek rozpuszcza się w Rozkoszy Istnienia, bo to Rozkosz Istnienia jest najpotężniejsza. Jesteś ukochaną córeczką Siły Stwórczej i ta Siła dba o Ciebie. Zawsze jesteś kochana przez tą Siłę. Moc tej Siły otula cię i dba o twoje bezpieczeństwo. Zadbała też aby wyposażyć cię w potężną seksualną rozkosz istnienia.

Pamiętaj więc zawsze skąd pochodzisz. Pochodzisz z Siły Istnienia. Jesteś córką Życia. To jest twoje Miejsce i to jest twoja Siła. Życie jest twoim Bogiem. Piękno jest twoim Bogiem. Uwielbiasz tworzyć prawda? Czemu? Bo jesteś częścią Potężnej Siły Stwórczej. Sensem twojego życia jest Piękno. Sensem twojego działania jest tworzenie Piękna i dbanie o Piękno. To proste. To widać po tym czego chcesz. Chcesz przecież przejawiać swoje Piękno. Chcesz też Miłości. Czym jest Miłość jeśli nie warunkami dla rozkwitu? Nowego życia, nowych idei, nowych działań. Tym jest Miłość - warunkami do rozkwitu. Już teraz rośnie w tobie nasze wspólne dziecko - Rozkosz Istnienia. Daj jej przestrzeń w sobie. Pozwól by rozkosz istnienia ogarnęła Cię całkowicie. Hoduj ją w sobie. Jesteś dorosłą matką dla twojego wewnętrznego dziecka. Kochasz je i tulisz. Potrafisz to robić najlepiej na świecie. Dlatego cię wybrałem, uwiodłem i zapłodniłem moimi słowami :)

zgłoś błąd · do góry