wortal Ewy Lality J. Kałuskiej    
« strona główna ezo
Kalendarium warsztatów   Ezo ogłoszenia Mnisi i ja
bioterapia, radiestezja, reiki
ustawienia rodzinne wg. B. Hellingera
książki polecane
Ezo ogłoszenia - darmowa gazetka reklamowa MAMAeBABY - Przede wszystkim dla Kobiet
Tradycyjna Medycyna Chińska Uśmiech słońca Merhlin Medytacja dla Polski
codziennie o godz. 2200

aktualności
archiwum
ciekawe linki
CUDowne randki
czat
czat-archiwum
e-kartki
forum
komentarze
książki online
księga gości
spis artykułów
sylwetki
użytkownicy
wyszukiwarka

sklepy i restauracje
  wegetariańskieranking
Jeśli chcesz być powiadamiany o nowościach na tej stronie, wpisz swój adres e-mail:
Aktualizacja: 2016-08-10
© 2002 - 2017 CUDownyportal.pl

wykonanie witryny:

9gods.com

administracja:
enedue.com
  poleć znajomemu · komentarze [5]
grupa: Zdrowie · wersja do druku
2007-02-14 Kosznik Romuald
Recepta na rozpuszczenie kamieni w woreczku żółciowym

Coraz częściej spotykam się usuwaniem kamieni z woreczka żółciowego przez lekarzy tylko poprzez usunięcie go. Ponieważ woreczek żółciowy jest dla organizmu bardzo ważny, nie należy lekkomyślnie pozwalać na jego wycinanie. Nie wystarczy ograniczyć się do dwu zdjęć rentgenowskich jednego przed leczeniem a drugiego po. Zdjęcia są potrzebne nie tylko do określenia ilości kamieni, ale co ważniejsze – ich wielkości i jakości. Jeśli kamienie są dość duże, to należy przygotować się na pewien ból podczas ich przechodzenia przez kanaliki. Bólu tego nie należy się bać. Naprawdę duże kamienie zdarzają się bardzo rzadko.
 
Aby w ciągu doby pozbyć się wszystkich kamieni z woreczka żółciowego, należy przygotować litr oliwy z oliwek i litr soku z cytryny. Najlepiej sok przygotować w domu – kupić 10 dużych i dojrzałych cytryn, wycisnąć sok i przecedzić go przez gęste sitko.
 
Rozpocznijcie kurację o godz. 19.00 przed dniem wolnym od pracy, wcześniej przez dwanaście godzin nie należy nic jeść, można natomiast pić herbatę, kawę, soki, wodę ale nie mleko.
 
KURACJA:

O godz. 19.00 usiąść przy stole i postawić na nim budzik i przygotowane produkty. Odtąd każda minuta będzie odgrywała bardzo ważną rolę. Wypić cztery łyżki stołowe oliwy i popić je jedną łyżką stołową soku cytrynowego. Dokładnie za 15 minut powtórzyć dawki w tej samej kolejności, i tak co 15 kolejnych minut, aż nie wypijemy całej oliwy. Zaraz potem wypić pozostałość soku. Czynności te robić z maksymalną starannością i należy dokonać starań, by nie zwymiotować oliwy. Małe wymioty są dopuszczalne.

UWAGA! Jeśli nawet zdarzy się nam zwymiotować, to należy dalej przestrzegać reżimu picia co 15 minut. Jeśli przerwy w piciu oliwy będą się różniły, to może się zdarzyć, że niektóre kamienie w woreczku pozostaną. Będzie gorzej, jeśli zatrzymają się w przewodzie. Może stać się to przyczyną bolesnej kolki na kilka dni, zanim kamienie nie zaczną wychodzić.

W ciągu wielu lat stosowania tej kuracji, nie zaobserwowano bolesnego wychodzenia kamieni, jeśli cała litrowa butelka oliwy była wypita do dna.

Warto też kupić duże sitko i po zabiegu tym na nie się wypróżniać. Zawartość sitka spłukujemy, by przekonać się, czy kamienie wyszły.

BARDZO WAŻNA UWAGA! Jeśli w woreczku żółciowym nie ma kamieni, a jest jedynie zapalenie woreczka, stosujemy to samo leczenie.


Redakcja nie odpowiada za skutki przeprowadzonej samodzielnie kuracji
Prosimy o kontakt z autorem artykułu radiesteta@op.pl

zgłoś błąd · do góry